ACILARIN EN BÜYÜĞÜ

0

4 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU KALP KRIZİNDEN ÖLDÜ

Bursa Orhangazi’ye bağlı Örnekköy’de yaşayan Emrah ve Sümeyra Yılmaz çiftinin 4 yaşındaki kızları Hafza Yılmaz dedesinin evinde rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kalp krizi geçirdiği tahmin edilen minik Hafza’nın ölümü ailesi ve yakınlarını gözyaşlarına boğdu.
Olay akşam saat 22.30 sıralarında Orhangazi’de Muradiye Mahallesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre dedesinin evinde kuzenleri ile birlikte oyun oynadığı esnada birden fenalaşan 4 yaşındaki Hafza Yılmaz’ı yakınları özel bir sağlık kliniğine götürdü.

Ambulansla hastaneye sevkedildi

Sağlık kliniğinde durumu ağırlaşan ve kalbi duran minik Hafza için 112 Sağlık Ekipleri çağrıldı. Müdahale ile kalbi yeniden çalışmaya başlayan minik çocuk Ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılırken yeniden kalbi durdu. Orhangazi Devlet Hastanesinde doktorların uzun süren müdahalelerine rağmen Hafza Yılmaz hayatını kaybetti.
Yakınları gözyaşlarına boğuldu

Kalp krizi geçirdiği tahmin edilen Hafza Yılmaz’ın ölüm haberi hastaneye gelen baba Emrah Yılmaz ve diğer yakınlarını gözyaşlarına boğdu. Anne Sümeyra kızının ölüm haberi üzerine sinir krizleri geçirdi. 4 yaşında hayatını kaybeden Hafza Yılmaz’ın ölümü ile ilgili Orhangazi Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

Leave A Reply