BURSA ORHANGAZİ İLÇESİNDE MHP’DE YENİ YÖNETİM KURMA YETKİSİ HALİL BOZOĞLU’NDA

0

Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi İlçe teşkilatında Çetin İnci’nin görevden alınmasının ardından gözler yeni yönetime çevrildi. MHP’de Genel Merkezin yeni yönetim kurma yetkisinin Ülkü Ocakları eski başkanı Halil Bozoğlu’na verildiği belirlendi.


Milliyetçi Hareket Partisi’nde hareketli saatler devam ediyor. MHP’de bugün gündüz saatlerinde ilçe başkanı Çetin İnci’nin Genel Merkez kararı ile görevden alınmasının ardından gözler yeni yönetime çevrildi.
Yetki Halil Bozoğlu’nda
MHP’de Çetin İnci’nin ardından İl başkanlığı ve Genel merkezinde onayı ile yeni yönetim kurma yetkisinin Halil Bozoğlu’na verildiği belirlendi. Ülkü Ocakları’nda geçmiş dönemlerde başkanlık görevlerinde bulunan Halil Bozoğlu’nun yeni bir yönetim kurulu oluşturarak Genel Merkezin onayına sunacağı kaydedildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi İlçe başkanı Çetin İnce’nin Genel Merkez kararı ile görevden alındığı ileri sürüldü. Çetin İnci ise böyle bir şeyden haberinin olmadığını, görevden alındığına dair kararın kendisine iletilmediğini ifade etti.
Milliyetçi Hareket Partisi’nde son yapılan kongrede göreve gelen İlçe başkanı Çetin İnci ve yönetiminin Genel Merkez kararı ile görevden alındığı ileri sürüldü.
Çetin İnci; Böyle bir karar yok
Gündüz saatlerinde gündeme düşen sürpriz haber MHP’de hareketli anların yaşanmasına neden oldu. MHP’de Genel Merkez kararı ile görevden alındığı ileri sürülen Çetin İnci ise görevden alındığına dair kararın kendisine iletilmediğini böyle bir şeyin olmadığını ve böyle bir şeyden haberi olmadığını ifade etti.

Leave A Reply