Cinnet Geçiren Güvenlikçi Önce Eşini Sonra Kendini Vurdu

0

Cinnet Geçiren Güvenlikçi Önce Eşini Sonra Kendini Vurdu
Bursa’nın Karacabey ilçesinde cinnet getiren kişi önce eşini ardından kendini vurarak intihar etti.
Bursa’nın Karacabey ilçesi Gazi Mahallesi’nde saat 01.30 sıralarında meydana gelen olayda, özel bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışan Orcay Korku ve eşi Gözde Korku bir anda tartışmaya başladı. Edinilen bilgiye göre, tartışma sonucunda cinnet geçiren 35 yaşındaki Orcay Korku, evlerinde önce eşi 31 yaşındaki Gözde Korku’yu vurarak öldürüp sonra da aynı silahla kendini vurarak intihar etti.
Apartmanda bulunan komşuları silah sesini duyunca eve koştular. Korkunç manzara ile karşılaşan komşuları emniyete ve sağlık ekiplerine haber verip yardım istediler. Bunun üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi.
Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Gözde Korku’nun olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit ederken, Orcay Korku ağır yaralı olarak önce Karacabey Devlet Hastanesi’ne oradan da Bursa Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Orcay Korku’nun beyin ölümünün gerçekleştiği, fakat bitkisel hayatta olduğu için yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.
Orcay Korku ve Gözde Korku çiftinin ikinci evlilikleri olduğu öğrenilirken, Orcay Korku’nun ilk evliliğinden bir erkek, Gözde Korku’nun da ilk evliliğinden bir kızı olduğu öğrenildi.

Leave A Reply