Durmak yok zamlara devam

0

Durmak yok zamlara devam
Akaryakıta bu geceden itibaren gelecek zamma merhaba diyemeden yarın gece gelecek zammın haberini ilk kez yapıyoruz. Akaryakıt bu gece yarısından itibaren zamlanıyor. Uçuşa geçen motorine 1 TL 44 Kuruş, benzine 57 kuruş zam geliyor. Ama durun yarın gelecek zam da bugünden belli oldu. Yarın gece yarısından sonra motorin 2 lira 34 kuruş, benzin de 1 lira 12 kuruş zamlanacak.
Akaryakıt bu gece yapılacak zamma vatandaşlar merhaba diyemeden yarın gece yarısı gelecek okkalı ikinci zammın korkusunu yaşamaya başladı.Akaryakıta bu gece de yarın gece de zam var. Yarın gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 2 lira 34 kuruş, benzine 1 lira 12 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Zam pompaya yansıyacak.

14 TL’yi aşan dolar ve 130 doları aşan Brent petrol fiyatları nedeniyle sektör kaynakları bu gece yarısından sonra motorine 1 TL 44 kuruş, benzine 57 kuruş zam yapılacağını açıkladı. Akaryakıt dağıtım şirketleri ise, dün gece motorine 2 kuruş gizli zam yaptı
Milli Gazete’nin haberine göre, akaryakıt fiyatlarına, Rusya’nın Ukrayna’yı bombardımana tutmasıyla zam üstüne zam geliyor. Geçen hafta 3 günde 3. kez zamlanan ve 20 TL’ye dayanan benzin ve motorin fiyatlarına bu gece yarısı da zam geliyor.

14 TL’yi aşan Dolar ve 130 doları aşan Brent petrol fiyatları nedeniyle sektör kaynakları motorine 1 TL 44 kuruş, benzine 57 kuruş zam beklerken, akaryakıt fiyatlarına gizli zamlar yapılmaya devam ediyor.

MOTORİN GİZLİ GİZLİ ZAMLANDI

Yıl başından bu yana benzin ve motorin fiyatlarında gizli zamlar gündeme gelmişti.Sektör kaynaklarından elde edilen bilgilere göre büyük akaryakıt dağıtım şirketleri, dün gece motorine 2 kuruş zam yaptı. Zammın ardından Motorinin litresi (illere göre küçük değişiklik gösterebilir) 19 TL 86 kuruştan 19 TL 88 kuruşa çıktı.
AKARYAKITA HER GECE ZAM

Bu gece yarısından sonra gelecek zamla Motorinin fiyatı 21.32’ye. O zamma daha alışamadan gelecek ikinci zamla motorinin fiyatı 23 lira 66 kuruşa çıkacak. İstanbul’da 18.68’den satılan benzin ise bu geceki zamla 19 lira 25 kuruşa. İkinci zamla birlikte benzin de 20 lira duvarını aşacak ve 20 lira 50 kuruş seviyesine yaklaşacak.

Leave A Reply