İZNİKTE ÇALINAN OTOMOBİL 1 SAAT SONRA BULUNDU

0

Bursa İznik te Evin önünden 7 dakika içinde çalınan otomobil ekiplerin sıkı takibiyle 1 saat sonra Orhangazi-İznik karayolu üzerinde zeytinlik içinde bulundu. Çalınan otomobil sahibine teslim edilirken, aracı çalan şahıs ise her yerde aranıyor.


İddiaya göre, traktörünü garaja sokmak için otomobili dışarı çıkaran adam, traktörü garaja park ettikten sonra otomobiline binmek için gittiğinde yerinde göremedi. Hemen komşusunun güvenlik kameralarını inceleyen adam, aracının kimliği henüz belli olmayan bir şahıs tarafından çalındığını fark etti. Aracı çalınan vatandaş daha sonra Durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerinde polis ekipleri sevk edildi. Emniyet güçlerinin titiz çalışması sonucu otomobilin İznik yolu üzeri ormanlık alanda ilerlediğini tespit eden ekipler arama çalışmalarını o bölgede yoğunlaştırdı.

Aradan geçen bir saatin sonunda otomobil kapıları açık halde zeytinlik içerisinde bulundu. Aracının bulunmasına sevinen adam emniyet güçlerine teşekkür etti. Olayın ardından polis ekipleri kaçan hırsızlık zanlısını yakalanması için çalışma başlattı.

Leave A Reply