KAMYONUN LASTİĞİ FIRLADI PARK HALİNDEKİ OTOMOBİLE ÇARPTI

0

Orhangazi-Bursa karayolu Marzim tesisleri önünde meydana gelen kazada ana yolda seyir halinde olan bir kamyonun lastiği fırlayıp yol kenarındaki bir restoranın otoparkında park halinde olan bir otomobile çarptı. Olayda bölgede herhangi bir vatandaşın olmaması olası bir facianın da önüne geçti.


Olay Orhangazi’de İstanbul-Bursa Karayolu Marzim Tesisleri önünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Bursa istikametinden İstanbul istikametine doğru seyir halinde olan Ömer Özcan (32) idaresindeki 16 U 8051 plakalı bir kamyonun arka lastiği seyir halindeyken yerinden fırladı. Yolda yuvarlanan tekerlek, Marzim tesisleri önündeki bir restoranın otoparkında bulunan ve restoran çalışanına ait olduğu belirlenen Aykut Sezgin’e ait 16 LMF 30 plakalı otomobile çarptı. Olayda ölen yada yaralanan olmazken, lastiğin koptuğu anda restoran önünde herhangi bir vatandaşın olmaması olası bir faciayı da engellemiş oldu.


Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı
Ana yolda seyir halinde olan kamyonun kopan lastiğinin otoparka girip otomobile çarptığı anlar restoranın güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Leave A Reply