Nişan yüzüğünü taktı dönüş yolunda öldü

0

Bursa’da meydana gelen ve 3 kişinin ölümüne 2 kişinin de ağır yaralanmasına neden olan kazanın ardından dram çıktı. Kazada hayatını kaybeden 28 yaşındaki Mehmet Fatih Sönmez’in kazadan 1 saat önce düzenlenen törenle nişanlandığı öğrenildi.


İstanbul İzmir otoyolu Bursa Gemlik gişeleri yakınlarında gece meydana gelen feci kazada Mehmet Fatih Sönmez’in kullandığı otomobil, aynı yönde seyir halinde olan İsmail Köse’nin kullandığı otomobille çarpıştı.
Ortalığın adeta savaş alanına döndüğü feci kazada araç sürücüleri Mehmet Fatih Sönmez ile İsmail Köse sıkıştıkları otomobillerinde feci şekilde hayatını kaybetti.


Araçtaki yolculardan Ömer Faruk Sönmez de ise hastaneye kaldırıldığı sırada yolda hayatını kaybetti. İbrahim Köse ve ismi öğrenilemeyen bir diğer yolcu ise ambulanslarla hastaneye kaldırdı.
İKİ ARAÇ DA NİŞANDAN DÖNÜYORMUŞ

Yaşanana feci kazanın ardından ise adeta bir dram çıktı. Kazadan 1 saat önce Mehmet Fatih Sönmez’in, bir süredir birlikte olduğu Fatma Nur D. ile İznik ilçesinde nişan yüzüklerini taktıkları ve kısa bir süre sonra da evlenecekleri öğrenildi.
Kazaya karışan diğer araç sürücüsü İsmail Köse’nin de Mehmet Fatih Sönmez’in akrabası olduğu ve her iki otomobilin de İznik’teki nişandan Bursa’ya döndükleri öğrenildi.

Leave A Reply