ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ANLAMLI ETKİNLİK

0

24 Kasım Öğretmenler Günü İznik’te düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Eşrefzade Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü Programı İznik Belediyesi Şehit Piyade Komando Çavuş Fehmi Barcın Gençlik ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Programa İznik Kaymakamı Recai Karal, Kaymakam Refiki Alperen Celebci, Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Emniyet Müdürü Mithat Öztaş, Jandarma Komutanı Yzb. Tuncay Doğan, Milli Eğitim Müdürü Muhammet Asil, İlçe Müftüsü Üzeyir Yavaş, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Asil günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi.

Göreve yeni başlayan öğretmenler yeminlerini ederken emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgeleri Kaymakam Recai Karal tarafından sunuldu. 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle düzenlenen turnuvalarda dereceye giren öğretmen ve öğrencilere ise plaketleri Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta tarafından takdim edildi.

Programda İznik Belediyesi Basın Yayın Birimi ve Eşrefzade Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü Videosu katılanlardan büyük beğeni topladı.

Leave A Reply