ORGANİZE ŞUBEDEN BÜYÜK OPERASYON

0

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize İşlerle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Orhangazi’de 18 kişi için gözaltı kararı verilen 11 kişiyi sabaha karşı gözaltına aldı. Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak suçundan gözaltına alınan şahıslar Bursa Emniyet Müdürlüğü’nde sorguya alındı.
Orhangazi’de Suç İşlemek Amacıyla Örgüt kurmak suçlaması ile 18 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize İşlerle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen operasyon kapsamında dün sabaha karşı Orhangazi’ye gelen Bursa Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri haklarında gözaltı kararı verilen 18 kişiden 11’ini gözaltına aldı. Kalan 7 kişi hakkında ise gözaltı ve arama çalışmaları sürüyor.
Bursa Emniyeti’nde sorguya alındılar
Bursa Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 11 kişi Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Şahsıların haklarında tehdit ve silah bulundurmak suçlamaları yer alıyorken gözaltındaki şahısların Emniyetteki ifadelerinin ardından Adliyeye sevkedilmesi bekleniyor

Leave A Reply