ÜZERİNE 300 KİLOLUK MAKİNE DEVRİLDİ

0

Orhangazi’de bir hayvan çiftliğinde çalışan Afgan asıllı bir şahsın üzerine yaklaşık 300 kiloluk hayvan atıklarını temizlemekte kullanılan helezon ismi verilen bir makine devrildi. Ağır yaralanan şahıs ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Olay Orhangazi’de Eski mezbahane yakınlarındaki bir hayvan çiftliğinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Hayvan çiftliğinde çalışan Afgan asıllı Pervis Nasuri (25) isimli şahıs, çalıştığı esnada üzerine yaklaşık 300 kiloluk hayvan atıklarını temizlemeye yarayan helezon ismi verilen bir makine devrildi.
Ağır yaralandı
Ağır yaralanan Afgan asıllı Pervis Nasuri için olay yerine ambulans çağrıldı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan 25 yaşındaki genç adam ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada müdahale edilen şahıs, hayati tehlike kaydı ile Bursa Şehir Hastanesine sevkedildi.
Jandarma olay yerinde inceleme yaptı
Oturma izni olmadığı belirlenen Afgan asıllı Pervis Nasuri’nin ağır yaralandığı olay ile ilgili Jandarma ekipleri hayvan çiftliğinde inceleme yaptı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Leave A Reply