YİNE İZNİK ORHANGAZİ YOLU KAZA

0

(TUNA GAZETESİ)

OTOMOBİL ZEYTİNLİĞE DALDI
Yaşlı kadın itfaiyenin sırtında araçtan çıkarılabildi
Orhangazi-İznik karayolu Üreğil altı mevkiinde hastaneden dönenlerin içinde olduğu bir otomobil kontrolden çıkarak zeytinliğe daldı. Zeytin ağaçlarına çarpan otomobilde bulunan 1 kişiden iki bayan yaralandı. Otomobilin arka koltuğunda bulunan ve hastaneden tedaviden Çakırlı mahallesine getirilmek istenen yaşlı kadın ise zeytinliğin yoğun kar ve bataklık olmasından dolayı itfaiye erinin sırtında araçtan çıkarılabildi.

Kaza Orhangazi-İznik karayolu Üreğil altı mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Kayınvalidesini Bursa Şehir hastanesine götürüp tedavisini tamamladıktan sonra Orhangazi’ye bağlı Çakırlı mahallesine getirmek için 34 SZ 7670 plakalı otomobille seyir halinde olan Mehmet İbiş (45) Orhangazi’ye bağlı Üreğil Mahallesi altında aracın direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil zeytinliğe daldı. Zeytin ağaçlarına çarparak durabilen otomobilde bulunan Asiye İbiş (47) ile Asiye Bekin (66) hafif yaralandı.
Yaşlı kadın itfaiye erinin sırtında araçtan çıkarıldı
Kaza nedeniyle olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevkedildi. Zeytinliğe uçan otomobilin arka koltuğunda bulunan 66 yaşındaki Asiye Bekin zeytinliğin aşırı kar ve bataklık olmasından dolayı dizlerine kadar suyun içine giren itfaiye erinin sırtında araçtan çıkarılarak ambulansa taşındı. Yaralanan Asiye Bekin ve Ayla İbiş olay yerine gelen ambulanslarla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılarak burada tedavi altına alındı

Leave A Reply