ZEYTİN BAHÇESİ HOTEL’DEN GAZETECİLERE KAHVALTI JESTİ

0

ZEYTİN BAHÇESİ HOTEL’DEN GAZETECİLERE KAHVALTI JESTİ

İznik’in en çok tercih edilen otelleri arasında yer alan Zeytin Bahçesi Hotel düzenlediği kahvaltı organizasyonunda İznikli gazetecileri misafir etti.

İznik’te medya alanında faaliyetlerini sürdüren birbirinden değerli isimler Zeytin Bahçesi Hotel’de bir araya geldi. İznik’te yenilenen yüzüyle sezona yeni bir ivme getiren Zeytin Bahçesi Hotel’in basın mensuplarına yaptığı kahvaltı jesti büyük beğeni topladı.

BASININ İLGİSİ YOĞUN OLDU

Zeytin Bahçesi Hotel’in yeni restoranı Olive Garden’da düzenlenen kahvaltı organizasyonuna İznik basınının ilgili yoğun oldu. Otel ortaklarından Benhür Can’ın ve Otel Müdürü Raşit Tosun’un da hazır bulunduğu kahvaltı organizasyona büyük bir ilgi gösteren gazetecilerin gündeminde ise İznik turizmi yer aldı.

RAŞİT TOSUN: İZNİK’İN GELECEĞİ TURİZM

İznik’in geleceğinin turizm olduğunun altını çizen Zeytin Bahçesi Hotel Müdürü Raşit Tosun, “İznik geçmişte turizm anlamında günümüzden daha iyi noktalarda olduğunu biliyoruz. Gelecekte de daha iyi noktalarda olacağını düşünüyorum. Bugün İznik turizm ile çiftçilik arasında sanki bir tercih yapması gerekiyormuş gibi görülebilir ama aslında İznik tercihini çoktan yaptı. İznik’in geleceği turizm ve bu geleceğini de turizmin içinde olan bizler ve İznik’in tanıtımında söz sahibi olan basın mensubu arkadaşlarımız inşa edecektir” dedi.

Leave A Reply